« Скрыть колонку « Скрыть шапку

Дядюшка Сэм сообщает:

Работает проверка заявок, принятых осенью 2018 года.

Прием новых заявок до 5 ноября 2019 года.

Победителей выберут 5 мая 2020 года.

Участвуйте!

Мы помогаем принять участие в лотерее.

Платная услуга от частной компании

Интервью победителей

Декабрь 2019: 8600

Ноябрь 2019: 6000

Октябрь 2019: 2100

Хотелось бы уточнить... Если я правильно поняла, то аттестата (выдан по окончании 11 классов), о полном среднем образовании, достаточно и особо не требуется никакой опыт работы!?...

Еще 1037 вопросов » Ответы 1

Центр Грин Кард

ул. Октябрьская, 5, офис 108
Минск, Беларусь

тел. в офисе (017) 327-77-55

e-mail: info@greencard.by

полная контактная информация

Сейчас вы можете только читать. Чтобы что-то написать, зарегистрируйтесь или войдите со своим логином и паролем (если они у вас уже есть).
Страницы: 1 2 След.
[ Закрыто ] Победители и участники из Украины
Всім привіт) Беремо участь у лотереї перший раз і вже зробили помилку в заповнені анкети. Країну розіграшу чоловіка вказали Україну хоча народився в РБ. Перечитавши на форумі декілька повідомлень вияснили що в учасників які беруть участь від РБ більше шансів на перемогу ніж в українців. Аргументуючи це тим що від РБ участь беруть менше людей ніж з України. Тому надія на перемогу впала.
Суть теми в тому, що хочу щоб відгукнулись українці які вже виграли грин кард або беруть участь. Що думаєте ? Ті хто виграли, з якого разу виграли. Буду рада бачити ваші повідомлення😉
Доброго дня. Ми з України. Беремо участь другий рік. Дуже надіємось на перемогу. Не знаю, наскільки вистачить запалу, коли читаю про участників, які заповнюють анкету 15-й smile*wall* раз... Тож всім українцям... і не тільки smile:-) , бажаю шаленої вдачі! А Вам дам пораду - більш вивчайте правила, тому що є такі нюанси, можна сказати, дрібниці, через які можна втратити шанс на "світле майбутнє". Ми в минулому році, в моїй анкеті, також допустили помилку стосовно дитини жінки від першого шлюбу... Тепер все повинно бути smile*thumbs_up*
Star_Alex,
Доброго дня! По перше хочу подякувати за те що відвідали мою тему, я не являють гуру у створенні усіляких там тем,обговорень , форумів та блогів , тому не думала що хтось відгукнеться на мою тему.
Тепер стосовно теми,впринципі ,так як мені пояснили це не вважається помилкою. Анкета буде брати участь у розіграші і може навіть перемогти. Помилка лише в тому що ми зменшили свої шанси, адже від РБ більша можливість перемоги. Тому що як мені написали від Україна подається близько мільйона заявок, а від РБ лише 100000. Це звичайно приблизно.
А самі звідки? Звідки довідалися про лотерею? Можливо є хтось із знайомих хто переміг?
Доброго дня шановні, на форумі багато тем присвячених з'ясовуванню з якого разу виграли і чи виграєте взагалі)))
Все це з області фантазій та мрій) Якщо ви хочете до Америки, то рано чи пізно, так чи інакше ви там будете)))
Люди вигравали і з 15 разу. Я в захваті від впертості та цілеспрямованності)
Всім вам також бажаю успіху)
"Побольше улыбайтесь и спешите людям на помощь, будьте дружелюбны со всеми и храните мир. И все у вас получится. " © Orlovsky
Terri,
А самі приймаєте участь?
Звичайно 15 років не дуже хочеться чекати, так як хочу забезпечить світле майбутнє для своєї мацьопки,але якщо потрібно буде то буду й 20 рокій приймати участь😉
Привет. Мы в этом году первый раз участвуем, почему раньше этого не делали, не знаю. Муж в Украине родился, я в России, боюсь что у меня как раз шансов будет меньше, в связи с политической ситуацией, хотя кто знает.... А вообще вижу по темам адаптаций, что таки да, белоруссы больше выигрывают. Кстати, мой муж на половину белорусс, но вот родился не там, эх. Всем желаю удачи!
isida_,
Будем надіятись на краще) Успіхів вам!
Цитата
isida_ пишет:
Привет. Мы в этом году первый раз участвуем, почему раньше этого не делали, не знаю. Муж в Украине родился, я в России, боюсь что у меня как раз шансов будет меньше, в связи с политической ситуацией, хотя кто знает.... А вообще вижу по темам адаптаций, что таки да, белоруссы больше выигрывают. Кстати, мой муж на половину белорусс, но вот родился не там, эх. Всем желаю удачи!

Как бы это странно не звучало, мне попадается больше всего выходцев из Украины и Молдовы. Из России и Белоруссии практически нет.

Хочу обратиться к топикстартеру и всем тем, кто пишет на украинском языке. Мне (а возможно и не только мне) очень сложно читать и понимать смысл написанного. Если Вам доступен для общения русский язык, может следующие посты будете писать на нем?
Спасибо.
ROZEEN,
А мені погано дається російська, що ж тепер робити? Вже було зауваження від модератора!
Просто не хочеться виглядати не досвідченою якщо буду писати російською з купою помилок😞
Ivi2016,
Я також не дуже часто спілкувався на форумах, в більшості тільки черпав інформацію звідтіля. Але потрібно з чогось починати smile:-)
Те що анкета буде приймати участь - безумовно. Але, якщо я не помиляюсь, у випадку виграшу, при проходженні співбесіди з консулом можуть бути проблеми за неправдиву інформацію. Ми з міста Кривий Ріг. Про лотерею дізнався від співробітника, в минулому році, тоді ж і заповнили заявку. Хоча на тот момент, бажання мігрувати було вже доволі міцне. Шукали можливі варіанти. (Як і в більшості випадків шукаємо кращого майбутнього для своїх діточок) В травні нас чекало розчарування, анкети не пройшли. Можливо у всіх початківців-учасників в перші роки таке відчуття, що ось відразу і виграємо smile:-P
Особисто не знайомі з переможцями, але через друзів відомо, що такі були в нашому місті.
Цілком з Вами згоден, для своїх малеч будемо йти до перемоги стільки, скільки потрібно! smile:-)
Цитата
Ivi2016 пишет:
Суть теми в тому, що хочу щоб відгукнулись українці які вже виграли грин кард або беруть участь. Що думаєте ? Ті хто виграли, з якого разу виграли. Буду рада бачити ваші повідомлення😉

Я виграв - навiть не знаючи, що беру участь! smile:-D

Ось як выграв: клац.
Ось як живу у Сполучених Штатах: клац.
В США Семь Лет и Восемь Месяцев (2800 дней)

Для того, чтобы на самом деле оценить жизнь, нужно хотя бы один раз умереть.
Цитата
Lord_Ehrgeiz пишет:
Я виграв - навiть не знаючи, що беру участь!

Мій співробітник так само. Навіть не пам"ятав, коли фоткався на карту. Платив фірмі, яка "безкоштовно фотографує на зелену карту" 5000$ з чоловіка за номер кейса
Друзя, буду общаться на русском так как было замечание от модераторов. Заранее Извините за ошибки если будут.kurtq, Да это ужас мы слава Богу подавали самостоятельно.
А вашему сотруднику надо было так как описывалось в темеLord_Ehrgeiz, сделать. Спасибо за ответы буду ждать еще.
Ivi2016,
Есть темка знакомств дв 2018, там очень много украинцев, и еще огромное количество народа, приходите знакомится, и узнаете много интересного. ..
Однажды в правильном месте наступит нужный час.
Цитата
Ivi2016 пишет:
kurtq, Да это ужас мы слава Богу подавали самостоятельно.
А вашему сотруднику надо было так как описывалось в темеLord_Ehrgeiz, сделать. Спасибо за ответы буду ждать еще.

Если б я знал, может быть помог как то, но он же мне сказал, когда виза в паспорте была уже. Ну чтоб не сглазить smile:-D В отличии от Лорда, повелся и пошел на поводу у лохотроновцев из Гермеса. Самое плохое, что эти лохотронщики собирали свои базы десятилетиями, и подают, подают на одни и те же данные. А люди женятся, меняют фамилии, контактные данные, заводят детей, разводятся, умирают... А анкеты подают и подают
Elvi, спасибо Я уже там побывала smile8-)
kurtq, Ну да я согласна с вашим другом , я тоже немного забубонная. smile:-X Договорились с мужем никому не говорить о подаче пока не будет уже , наверное билетов на самолет smile:-P smile8-) Если конечно нам повезет smile*ok*
Вітаю всіх українців smile*beer* на цьому форумі! Але оскільки спілкування тут переважно російською, і щоби була повноцінна дискусія з іншими учасниками форуму, які не розуміють українську, буду спілкуватися нею. Отже...

Подавали заявку на участие в лотереи ГК в прошлом 2015 году, в последний день и примерно за час smile:-) до окончания. Мы даже не планировали подавать, но позвонила сестра и предложила подать, так как был последний день. Весь процесс занял минут 20, вместе с фотографированием нас самих на фоне простыни на заднем фоне smile:-D Выиграли с первого раза, вернее выиграла жена. Анкету ДС260 тоже сам заполнял, собеседование тоже без каких либо проблем. И вот, визы на руках, билеты на самолет есть, отель зарезервирован. Встречаем НГ и летим в НЙ.
Изменено: Кристина (модератор) - 26.12.2016 00:35:49
autobit У вас все получилось, как в сказке smile*thumbs_up* . Поздравляю и легкой вам адаптации smile:-)
DV-2013, DV-2014, DV-2015, DV-2016,
DV-2017, DV-2018, DV-2019
Цитата
Strelchiha пишет:
autobit У вас все получилось, как в сказке . Поздравляю и легкой вам адаптации

Спасибо, надеюсь сказка продолжится и дальше smile:-)
Страницы: 1 2 След.